Elma Çocuk 10. Yıl Kutlamaları

14-19 Aralık, Çevrimiçi

Elma Çocuk, onuncu yılını 14-19 Aralık 2020 tarihlerinde bir dizi çevrimiçi etkinlikle okurlarıyla birlikte kutluyor. 

Kurulduğu 2010 yılından bugüne çocuklara okumayı sevdirmek, onları nitelikli kitaplarla buluşturmak üzere üretim yapan Elma Çocuk, onuncu yılını kutluyor. Türkiye’de çocuk edebiyatının gelişimine büyük katkılar sunan Elma Çocuk, onuncu yaşını, 14-19 Aralık 2020 tarihleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleşecek etkinliklerle kutluyor. 

14 Aralık’ta Vildan Barış Örkmez, Gülderen Çopur ve Demet Uyar’ın kitabın yazar tarafından yayınevine ulaştırılmasından okuruna kavuşmasına kadar olan süreci anlattığı ve Ahmet Şerif İzgören’in de kitaplarıyla onlara eşlik ettiği bir söyleşiyle başlayan kutlamalar, 19 Aralık Cumartesi akşamı saat 19.00’a kadar aralıklı olarak birbirinden renkli etkinliklerle devam edecek. 

“Elma Çocuk 10. Yıl Buluşması” etkinliklerinde Tülay Üstündağ, Berfin Sıla Kepez, Sedat Sever, Özden Özkanoğlu, Oğuz Demir, Pelin Güneş, Şener Şükrü Yiğitler, Filiz Çavuş, Ahmet Önel, Nehir Yarar, Berk Öztürk, İpek Arman, Çağatay Akyol, Mehmet Erkan, Ahmet Şerif İzgören ve Özlem Korçak, kitapsever çocuk, genç ve yetişkinlerle bir araya geliyor. 

Ücretsiz etkinliklere buradan kayıt olabilirsiniz.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.