OKUYAY Platformu 38. İstanbul Kitap Fuarı’nda!

Herkesi OKUYAY Standımıza ve Panelimize Bekliyoruz!

Her yıl Türkiye Yayıncılar Birliği ve TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. işbirliğiyle düzenlenen 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, bu yıl 2-10 Kasım 2019 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi- Büyükçekmece’de düzenlenecek.

OKUYAY Platformu olarak fuar süresince Salon 2/ 2102C‘de yer alan standımızda ziyaretçilerimize projemizi tanıtacağız. Projemize dair dokümanları temin etmek ve okuma kültürü ölçümüne katkı sağlayacak bir anket doldurmak için herkesi standımıza bekliyoruz. 

OKUYAY Platformu (Okuma Kültürünü Yaygınlaştırma Platformu), Konda Araştırma ve Danışmanlık’la yürüttüğü okuma kültürü araştırmasıyla Türkiye çapında uzun süredir eksikliği duyulan “okuma kültürü çalışmasını” yenileyerek bu çalışmayı 3 Kasım 2019’da İstanbul Kitap Fuarı’nda kamuoyuyla paylaşacak. Konda Genel Müdürü Bekir Ağırdır’ın araştırmanın sonuçları açıklayacağı Aslında Okuyoruz: Türkiye’nin Güncel Okuma Kültürü Araştırması başlıklı bu önemli panele herkesi bekliyoruz! Panel hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Konda Genel Müdürü...