Kitaplık Randevu

Taksim Gümüşsuyu’ndaki ofisimizde bulunan kitaplığımız okuma kültürü ve okuma kültürünün yaygınlaştırılması hakkındaki kitap, tez ve makalelerden oluşmaktadır. Okuma kültürü hakkında çalışma yapmak isteyen ziyaretçilerimiz kitaplığımızdan randevu alarak faydalanabilirler. Kitap listesi için tıklayınız.

*Ofisimiz tüm dünyada yaşadığımız olağanüstü Covid-19 pandemisi nedenli olağanüstü durum nedeniyle tedbir kuralları gereği geçici olarak kapalıdır. Ancak kitaplığımızda yer alan eserlerin inceleme ve tanıtımları web sitemizin okuma önerileri bölümünde aylık olarak yayınlanmaktadır. Ofisimiz yakın dönemde yeniden açılana kadar bu tedbir süreci boyunca yayınlamış kitapları bu bölümden incelemeye devam edebilirsiniz.

Our library in İstanbul OKUYAY Office consists of books on reading culture and its dissemination and all are in Turkish. Our visitors who want to work on Turkish sources are more than welcome to come and visit us by appointment.

*Our office is temporarily closed due to the Covid-19 pandemic emergency measures. However, the reviews and promotions of the books in our library are published monthly in the reading suggestions section of our website. Until our office is reopened recently, the book suggested on the web site can be also reviewed here.

*Randevu tarihi yalnızca Çarşamba günleri seçilecek şekilde düzenlenmiştir.